Sekcionálna garážová brána RenoMatic

Prelis L s hladkým povrchom Planar

Sekcionálna garážová brána s prelisom L nadchne vďaka veľkoplošnému rozdeleniu lamiel a modernému matnému vzhľadu brány vo farebných odtieňoch matná deluxe.

Hladký povrch Planar

Nový hladký povrch Planar pre brány s prelisom L v 6 exkluzívnych farbách Hörmann, matná deluxe presviedča svojou jemnou eleganciou. (obrázok v CH 703, matná deluxe, Antracit metallic)

Lakovaný povrch Decocolor

Lakovaný povrch Decocolor okúzli prirodzeným vzhľadom dreva v 3 akciových dekoroch. Povrch Decocolor je na vonkajšej strane lakovaný vo vzhľade dreva Zlatý dub, Tmavý dub alebo Nočný dub. (obrázok v dekore Zlatý dub)

CH 9016, matná deluxe, biela

01

CH 9006, matná deluxe, biely hliník

02

CH 9007, matná deluxe, sivý hliník

03

CH 703, matná deluxe, antracit metallic

04

CH 7016, matná deluxe, antracitová sivá

05

CH 8028, matná deluxe, terakotová hnedá

06

Decocolor Dekor Zlatý dub

07

Decocolor Dekor Tmavý dub

08

Decocolor Dekor Nočný dub

09

Prelis M s povrchom Woodgrain

Decentný prelis lamiel a štruktúrovaný povrch charakterizujú sekcionálnu garážovú bránu s prelisom M.

Povrch Woodgrain

Povrch Woodgrain, pri bránach s prelisom M, sa vyznačuje verným napodobnením vzoru pílového rezu a svojou robustnosťou. (obrázok v RAL 9016, biela)

Lakovaný povrch Decocolor

Lakovaný povrch Decocolor okúzli prirodzeným vzhľadom dreva v 3 akciových dekoroch. Povrch Decocolor je na vonkajšej strane lakovaný vo vzhľade dreva Zlatý dub, Tmavý dub alebo Nočný dub. (obrázok v dekore Zlatý dub)

RAL 9016, biela

01

RAL 9006, biely hliník

02

RAL 9007, sivý hliník

03

CH 703, antracit metallic

04

RAL 7016, antracitová sivá

05

RAL 8028, terakotová hnedá

06

Decocolor Dekor Zlatý dub

07

Decocolor Dekor Tmavý dub

08

Decocolor Dekor Nočný dub

09

Rozdiel spočíva v kvalite európskej jednotky

Sekcionálne brány sú preskúšané a certifikované jednotlivo aj v kombinácii s pohonom Hörmann v súlade s prísnymi bezpečnostnými požiadavkami európskej normy 13241. Bezpečnejšia už sekcionálna brána ani nemôže byť. Porovnanie sa oplatí!

Dobrá tepelná izolácia

Sekcionálna garážová brána RenoMatic je dvojstenne tepelne izolovaná. Vďaka 42 mm hrubým lamelám má brána pokojný chod. Lamely dostanete s polyesterovou základnou úpravou na vonkajšej strane. Vnútornú stranu lamiel vám dodáme s pozinkovaním v striebornej farbe s ochranným lakom. Vďaka technike ťažných pružín s patentovaným systémom pružina v pružine, alebo prostredníctvom torznej pružiny s preskúšanou poistkou proti zlomeniu pružiny, je krídlo brány chránené pred pádom. Vďaka dobrej tepelnej izolácii sú brány veľmi vhodné v situáciách, keď je vaša garáž priamo pripojená k domu alebo ak máte prístup z garáže do domu.

Optimálna dlhodobá ochrana

Plastová päta zárubne s výškou 4 cm, odolná voči krehnutiu,trvalo chráni vašu bránu pred možnou koróziou a v porovnaní s riešeniami konkurencie aj pri trvalej vlhkosti. Päta zárubne úplne obklopuje zárubňu v oblasti ohrozenej koróziou. Len takto je zabezpečená dlhodobá účinná ochrana.

Zvýšená ochrana proti vlámaniu

Sekcionálna garážová brána RenoMatic je vybavená automatickým blokovaním brány. Ak sa garážová brána zatvorí, poistka proti vypáčeniu zapadne automaticky do dorazu vodiacej koľajnice, ihneď sa pevne zablokuje a brána je tak chránená proti nadvihnutiu. Toto blokovanie brány funguje čisto mechanicky, a preto zostáva účinné aj bez hnacieho motora a napájania prúdom.

Rovnaký vzhľad

Harmonický vzhľad brány vzniká pôsobením mnohých drobných detailov. Napríklad prekladovú vyrovnávaciu clonu dodávame vždy s rovnakým vzhľadom, ako je farba brány. Bočné zárubne sú vždy s povrchovou úpravou Woodgrain, biela RAL 9016 (rovnaký vzhľad ako biele povrchy pri bránach s prelisom M). Pre brány s prelisom Planar, farebné brány alebo brány s povrchom Decocolor sú voliteľne dostupné obloženia zárubní v povrchovej úprave brány. Všetko spolu pekne ladí.

Automatický komfort

RenoMatic dostanete voliteľne s pohonom ProMatic a 4-tlačidlovým ručným vysielačom HSE 4 BS alebo s pohonom SupraMatic a 5-tlačidlovým ručným vysielačom HS 5 BS. Patentovaná technika pohonu, vedená v koľajnici, zabezpečuje pokojný a tichý chod brány. Okrem toho, spoľahlivá vypínacia automatika zastaví bránu v prípade prekážok. Obojsmerný rádiový systém BiSecur sa považuje za modernú technológiu na komfortnú a bezpečnú obsluhu garážových a vjazdových brán, pohonov dverí, svetla a pod. Tento extrémne bezpečný systém kódovania BiSecur vyvinutý firmou Hörmann so stabilným a bezporuchovým dosahom vám poskytne istotu, že žiadna cudzia osoba nedokáže skopírovať váš rádiový signál. Systém bol otestovaný a certifikovaný bezpečnostnými expertmi z univerzity Ruhr-Universität Bochum.

23 veľkostí brán pre takmer každý otvor

Woodgrain, prelis M

Planar, prelis L

Uvedené ceny sú ceny za bránu s kovaním bez pohonu, vrátane DPH, bez zamerania, montáže a bez dopravy.

 

Zaujala vás naša ponuka? Pošlite nám svoj dopyt

Odoslať dopyt