Automatizácia domácnosti od Somfy

Automatizovaná domácnosť vám ponúkne výnimočný komfort, bezpečie a úspory na energiách. Jednoducho a rýchlo tak môžete ovládať svoje žalúzie, rolety, markízy, brány ale aj vnútorné žalúzie. Rozmýšľate, či ste zatvorili garáž? Vďaka aplikácii pre smartphony môžete všetko skontrolovať a vyriešiť, aj keby ste boli vzdialení aj tisíc míľ. Predstavujeme automatizáciu domácnosti v podaní našej partnerskej spoločnosti Somfy!

Zabezpečujeme inštaláciu a servis výrobkov Somfy.

Aký systém automatizáce zvoliť?

Začínate s inteligentnou domácnosťou, alebo hľadáte zložitejšie riešenie a neviete sa rozhodnúť? Pozrite si odpovede na najčastejšie otázky, ktoré sú k dispozícii na internetovej stránke spoločnosti Somfy. Jej komplexný systém automatizácie domácnosti predstavuje TaHoma® switch, ktorá je kompatibilná so stovkami zariadení. Získajte viac pohodlia, bezpečnosti a úspory energie!

Celý váš dom sa môže ovládať presne podľa vašich prednastavených preferencií. Ráno sa všetky vonkajšie žalúzie a rolety roztiahnu a večer sa opäť zatiahnu pred nezvanými pohľadmi zvonku, návštevám môžete otvoriť dvere odkiaľkoľvek, garážová a vjazdová brána sa otvorí pred vaším autom… A vďaka chytrým senzorom bude celá vaša domácnosť skutočne samostatná. Napríklad veterný senzor ochráni markízu pred neočakávanými nárazmi vetra a slnečný senzor zabráni prehriatiu interiéru. Už nemusíte myslieť na tisíc vecí, o váš domov sa postará neviditeľný služobník dnešnej modernej doby – automatizácia domácnosti.

O systéme TaHoma® switch

Najkomplexnejšie univerzálne rozšíriteľné riešenie. So systémom TaHoma® switch môžete začať pripojením jedného zariadenia a potom postupne pripájať svoje rolety, žalúzie, svetlá, kúrenie, brány, kamery, alarm a ostatné zariadenia. Vitajte v ére inteligentných domácností s našimi kompatibilnými radmi Somfy a ďalších pripojiteľných produktov našich partnerov.

Design TaHomy je vhodný pre každý štýl interiéru.

Systém TaHoma® switch vám dopraje nielen pohodlie, ale aj bezpečie. Vďaka jednoduchému a intuitívnemu rozhraniu si dokážete nastaviť scenáre napríklad príchodu a odchodu. Potom už stačí len používať ikony. A pokiaľ systém zistí ohrozenie v podobe požiaru alebo vlámania, obratom vás informuje prostredníctvom notifikácií, aby ste mohli reagovať. Nemusíte sa tak báť, čo sa deje, keď nie ste zrovna doma. Svoju domácnosť máte neustále pod kontrolou.

Svoje dva obľúbené scenáre môžete nastaviť priamo na dvoch tlačidlách na zariadení TaHoma® switch. Môžete ich jednoducho vyvolať jedným dotykom. Keď napríklad odchádzate z domu, stlačíte tlačidlo a všetko sa okamžite dá do pohybu. Alarm sa zakóduje, vjazdová a garážová brána sa otvorí, všetky svetlá v dome vybavené chytrými žiarovkami Philips Hue sa vypnú a žalúzie a rolety sa nastavia do požadovanej polohy. Po odchode autom sa brány opäť zatvoria a vchodové dvere s chytrým zámkom sa bezpečne uzamknú.

Zabezpečenie a vykurovanie

Pomocou automatizácie domácnosti môžete zvýšiť komfort celej domácnosti a zároveň výrazne ušetriť na účtoch za energie. Napríklad Somfy Termostat a termostatické hlavice vám pomôžu udržať v každej miestnosti požadovanú teplotu.

Vykurovanie sa môže spustiť tesne pred vaším príchodom domov. Napríklad v zime nastavte scenáre tak, aby sa žalúzie otvárali, keď je slnko aktívne a vpúšťali slnečné lúče, ktoré pomáhajú zohrievať interiér. Súčasne sa vypne vykurovanie. Keď sa počasie zhorší a teplota klesne, žalúzie sa opäť zatiahnu a zabránia úniku drahocenného tepla. Vykurovanie sa opäť zapne.

Dosiahnite maximálnu bezpečnosť svojich blízkych a majetku pomocou inovatívnych zariadení od spoločnosti Somfy. Vonkajšie kamery ponúkajú výber aktívnych a neaktívnych zón, zatiaľ čo vnútorné kamery a prvá kamera Somfy ONE+ s integrovanou sirénou majú dokonca chytrú záklopku na zachovanie vášho súkromia. Môžete hovoriť aj priamo cez ne!

Ak nechcete mať doma kamery, kúpte si Home Alarm. Pomocou chytrého zámku Somfy Door Keeper môžete dvere ľahko otvoriť na diaľku bez použitia kľúčov. Prostredníctvom domáceho videotelefónu vždy bezpečne uvidíte, kto zvoní pri vašich dverách.

Zaujala vás naša ponuka? Pošlite nám svoj dopyt

Odoslať dopyt