Automatizácia domácnosti od Somfy

Automatizovaná domácnosť vám ponúkne výnimočný komfort, bezpečie a úspory na energiách. Jednoducho a rýchlo tak môžete ovládať svoje žalúzie, rolety, markízy, brány ale aj vnútorné žalúzie. Rozmýšľate, či ste zatvorili garáž? Vďaka aplikácii pre smartphony môžete všetko skontrolovať a vyriešiť, aj keby ste boli vzdialení aj tisíc míľ. Predstavujeme automatizáciu domácnosti v podaní našej partnerskej spoločnosti Somfy!

Zabezpečujeme inštaláciu a servis výrobkov Somfy.

Aký systém automatizáce zvoliť?

Začínate s inteligentnou domácnosťou, alebo hľadáte zložitejšie riešenie a neviete sa rozhodnúť? Pozrite si odpovede na najčastejšie otázky, ktoré sú k dispozícii na internetovej stránke spoločnosti Somfy. Môžete si zvoliť jeden zo systémov automatizácie domácnosti TaHoma® alebo Connexoon.

O systéme TaHoma®

Najkomplexnejšie univerzálne rozšíriteľné riešenie. So systémom TaHoma® môžete začať pripojením jedného zariadenia a potom postupne pripájať svoje rolety, žalúzie, svetlá, kúrenie, brány, kamery, alarm a ostatné zariadenia. Vitajte v ére inteligentných domácností s našimi kompatibilnými radmi Somfy a ďalších pripojiteľných produktov našich partnerov.

Design TaHomy je vhodný pre každý štýl interiéru.

Systém TaHoma® vám dopraje nielen pohodlie, ale aj bezpečie. Vďaka jednoduchému a intuitívnemu rozhraniu si dokážete nastaviť scenáre napríklad príchodu a odchodu. Potom už stačí len používať ikony. A pokiaľ systém zistí ohrozenie v podobe požiaru alebo vlámania, obratom vás informuje prostredníctvom notifikácií, aby ste mohli reagovať. Nemusíte sa tak báť, čo se deje, keď nie ste zrovna doma. Svoju domácnosť máte neustále pod kontrolou.

S TaHomou ovládate celú domácnosť odkiaľkoľvek. Stačí aplikácia vo vašom smartphone.

O systéme Connexoon

Tri špecializované aplikácie na ovládanie vášho vybavenia terás, okien či vjazdu do domu. Connexoon je perfektné riešenie pre vašu inteligentnú domácnosť, pokiaľ si želáte pripojiť len jedno alebo menší počet zariadení. Vyberte si typ riešenia, ktorý zodpovedá vašim potrebám: pre okná (pre rolety, vonkajšie žalúzie atď.), pre vjazd (pre brány, alarmy, atď.) alebo terasu (pre markízy, vonkajšie osvetlenie, atď.)

Ovládajte svoju domácnosť odkiaľkoľvek so systémom Connexoon.

Pre začiatok môžete automatizovať len určité časti vašej domácnosti. Connexoon® vám umožní centralizovať, ovládať a programovať pripojené zariadenia v prostredí vášho domova, a to vďaka pripojeniu na internet.

Connexoon si môžete vybrať s jednou aplikáciou alebo s ľubovoľnou kombináciou dvoch. Na výber máte z Connexoon Access, Terrace a Window.

Zaujala vás naša ponuka? Pošlite nám svoj dopyt

Odoslať dopyt

Všimli sme si, že vás zrejme zaujala táto ponuka.