Keď kvalita, spoľahlivosť a servis sú kľúčovými faktormi

GRMAN - PROFIMONT

Spoločnosť Grman-Profimont, s.r.o. sústreďuje tím odborníkov, ktorí pôsobia v oblasti dokončovacích stavebných prác, najmä dodávky garážových brán a kompletnej tieniacej techniky. Zabezpečujeme prirodzene aj ekonomické varianty pre jednoduchšie, ale takisto efektívne riešenia, aby sme pokryli dopyt v segmente s nižšou kúpnou silou. Vyznačujeme sa profesionálnym prístupom k práci, ale aj vysokou mierou flexibility.

História

Alexander Grman začínal v deväťdesiatych rokoch ako živnostník predajom a montážou tieniacej techniky, sieťok proti hmyzu a žalúzií. Na okolitých stavbách zaznamenal zvýšený dopyt po rôznych dokončovacích stavebných činnostiach, preto sa začal venovať popri tieneniu aj celkovo výplni stavebných otvorov a kovovýrobe. To bol však pre malú firmu veľmi široký záber a tak sme sa postupne špecializovali v tom, v čom sme boli najlepší.
Naša firma sa vyprofilovala a stali sa z nás profesionáli v oblasti montáže privátnych aj priemyselných garážových brán a komplexného tienenia novostavieb, moderných budov a samozrejme aj starších stavieb (s ťažiskom na exteriérové tienenie, žalúzie, rolety, markízy, pergoly a tiež na vkusné interiérové tieniace doplnky, šité na mieru).

r.2019

Obchodná kancelária v Banskej Bystrici

V Banskej Bystrici sme v r. 2019 otvorili novú obchodnú kanceláriu.

r. 2016

Showroom v Nitre

Druhý showroom sme otvorili v r. 2016 v Nitre spolu s obchodným partnerom, firmou AS Okna (zaoberá sa predajom a montážou okien).

r. 2010

Obchodná kancelária v Piešťanoch

V Piešťanoch máme od r. 2010 otvorenú obchodnú kanceláriu, v ktorej prezentujeme aj funkčné vzorky diaľkovo ovládanej garážovej brány, krídlovej brány, vonkajších žalúzií, exteriérových roliet, clonových roliet, vnútorného dekoratívneho tienenia a pod.

Naši partneri